Slide 1
Slider 17
Slider 18

Výuka

Výuka na naší škole probíhá v 16 kmenových třídách. V letošním školním roce dokončíme výstavbu 12 nových odborných učeben ve 4NP.

Při výuce využíváme moderních informačních technologii, tradičních metod práce se žáky a soustředíme se na využívání moderních aktivizačních výukových metod.
Technické muzeum 7. A

Ve středu 4. 12. 2019 se třída 7. A vydala do Technického muzea. Nejprve si zahráli ve dvojicích únikovou hru, která byla součástí výstavy o železné oponě.

Sametová revoluce

V pátek 15. 11. se na naší škole konal projektový den, během něhož jsme si připomněli události Sametové revoluce a také některé kapitoly z dějin 20. století v Československu.

​Festival Sport Life!

Dne 8. 11. 2019 se třídy 8. A, 6. B a 5. A vypravily na Sport Life! pro mládež. V pavilonu E brněnského výstaviště jsme v úvodní části společně viděli biketrialovou exhibici, vystoupení youtuberky Katky Králové, streetdance, hudební vystoupení Spolu u stolu a představení sportovních hvězd.

Európska Integrácia V4 2019

Dne 12.11 vybraní žáci z druhého stupně a pátých tříd vyrazili do hlavního města Slovenské republiky, Bratislavy. Setkali se zde s dětmi z V4 v Incheba Expo Aréně na výstavišti.

Fablab

20. 11. 2019 třída VIII.A vyrazila do pojízdné digitální dílny Fablab. Tato dílna je velice překvapila a všichni se zaujetím sledovali programování a práci např. na 3D-tiskárně, laserové řezačce, modelovací fréze, termolisu či elektronovém mikroskopu.